Практична ковдра для пікніка Audi. Оригінал, номер по каталогу - 3292400100.
Особливості:
1. Оригінальний товар Audi AG.
2. Ковдра має знизу водонепроникний матеріал , який служить теплоізоляцією, ковдру легко згортати і фіксувати в складеному вигляді. Вона поєднує стиль та функціональність: яскраво-червона зовнішня сторона з чорним внутрішнім покриттям додає їй спортивного характеру. Водо- та бруд відштовхувальне покриття забезпечує захист від вологи та бруду, роблячи її ідеальною для будь-якої поверхні.
3. Колір: червоний і чорний.
4. Матеріал: 100% поліестер, PEVA.
5. Ковдра в розкладеному вигляді: 130х170 см, ковдра в складеному вигляді: 45х12 см.
6. Вага: 842 г.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Audi |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Поліестер |
| Ширина | 120 см |
| Колір | Різні кольори |
| Вага | 842 кг |
| Довжина: | 170 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип килимка | Килимок для пікніка |
| Візерунки та принти | Мультикам |
| Кількість шарів | Двошарові |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 500 ₴



