Гаманець чоловічий Volkswagen, виготовлений із якісної шкіри. Оригінал, номер по каталогу - 000087400L041.
Особливості:
1. Оригінальний товар Volkswagen AG.
2. Гаманець Volkswagen – це стильний та високоякісний чоловічий аксесуар, виготовлений з натуральної волової шкіри наппа. Має два відділення для купюр, шість для карток та одне для монет. Декорований оригінальним логотипом Volkswagen, що підкреслює стиль та престиж бренду. Прекрасний вибір для подарунка на будь-яке свято чи подію.
3. Матеріал: шкіра.
4. Розміри: шкіряна петля: 120 х 95 х 20 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Volkswagen |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стать | Чоловіча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Колір | Чорний |
| Довжина | 120 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Стан | Новий |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 200 ₴






Відправка з 16 квітня 2026