Цифровий будильник Volkswagen Logo Cube Alarm Clock. Оригінал, номер по каталогу - 33D050811.
Особливості:
1. Оригінальний товар Volkswagen AG.
2. Сріблястий будильник у вигляді грального кубика з написом Volkswagen зі світлодіодним дисплеєм. Колір підсвічування: білий. Час і температура відображаються на дисплеї. Одночасно можуть бути встановлені 3 різні часи ввімкнення будильника. Кубик можна увімкнути та вимкнути одним дотиком за допомогою сенсорної функції.
Будильник працює від 3 батарейок AAA та має зарядний кабель USB. Батарейки не входять до комплекту постачання.
3. Колір: сірий.
4. Матеріал: пластик.
5. Розмір: 6 х 6 х 6 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Volkswagen |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Електронний |
| Форма | Квадратна |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Сірий |
| Колір циферблату | Білий |
| Габаритні розміри годинників | |
| Ширина | 60 мм |
| Глибина | 60 мм |
| Висота | 60 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 700 ₴








