Брелок металевий Škoda. Оригінал, номер по каталогу - 6U0087013.
Особливості:
1. Оригінальний товар Škoda Auto.
2. Багатофункціональний металевий брелок, який служить плоскою викруткою, лінійкою для великого пальця, відкривачкою та жетоном кошика в супермаркетах. Виготовлений з якісного металу в елегантному сірому кольорі. Стильний і водночас практичний аксесуар для ключів.
3. Кільце для ключів діаметром 3 см.
4. Матеріал: метал.
5. Розміри: 1,6 х 0,1 х 5,5 см.
6. Вага: 12 г.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skoda Auto |
| Країна виробник | Чехія |
| Матеріал | Метал |
| Стать | Унісекс |
| Колір | Сірий |
| Форма | Прямокутна |
| Довжина | 55 мм |
| Ширина | 16 мм |
| Товщина | 1 мм |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Вага | 12 г |
| Стан | Новий |
| Вид брелока | Автомобільний |
| Покриття | Без покриття |
Інформація для замовлення
- Ціна: 230 ₴




