Елегантний брелок Audi sport з текстильним ремінцем. Оригінал, номер по каталогу - 3182200600.
Особливості:
1. Оригінальний товар Audi.
2. Для справжніх шанувальників Audi sport: високоякісний брелок Audi із сучасними чорними матовими деталями. Розрізне кільце чорного матового кольору.
3. Червоний 3D принт Audi sport на текстильному ременці.
4. Матеріал: 80% поліестер, 10% метал, 5% силікон, 5% поліуретан.
5. Розміри: 12 х 3 см.
6. Вага: 20 г.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Audi |
| Країна виробник | Великобританія |
| Стать | Унісекс |
| Колір | Чорний |
| Форма | Прямокутна |
| Довжина | 120 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Товщина | 2 мм |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Вага | 20 г |
| Стан | Новий |
| Вид брелока | Автомобільний |
| Покриття | Без покриття |
Інформація для замовлення
- Ціна: 950 ₴




