Поясна сумка Škoda з водонепроникного матеріалу. Оригінал, номер по каталогу - 000087312C.
Особливості:
1. Оригінальний товар Škoda Auto.
2. Поясна сумка з водонепроникного матеріалу в сучасному кольоровому дизайні сірих відтінків з брендом ŠKODA на передній частині.
3. Внутрішній дизайн поясної сумки з підкладкою пропонує 1 велику кишеню на блискавці.
4. Регульований ремінь.
5. Матеріал: 100% поліестер.
6. Розміри: 30 см х 12 см х 1 см.
7. Вага: 58 г.
Особливості:
1. Оригінальний товар Škoda Auto.
2. Поясна сумка з водонепроникного матеріалу в сучасному кольоровому дизайні сірих відтінків з брендом ŠKODA на передній частині.
3. Внутрішній дизайн поясної сумки з підкладкою пропонує 1 велику кишеню на блискавці.
4. Регульований ремінь.
5. Матеріал: 100% поліестер.
6. Розміри: 30 см х 12 см х 1 см.
7. Вага: 58 г.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skoda Auto |
| Країна виробник | Чехія |
| Матеріал | Поліестер |
| Кількість відділень | 1 |
| Стать | Унісекс |
| Колір | Сірий |
| Довжина | 30 см |
| Висота | 12 см |
| Товщина | 1 см |
| Вага | 58 г |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для повсякденного носіння |
| Підкладка | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 400 ₴








