Практичний надувний матрац ŠKODA для двомісного намету, а також для сну в автомобілі. Оригінал, номер по каталогу - 6U0069620A.
Особливості:
1. Оригінальний товар Škoda Auto.
2. Надувний матрац ідеально поміщається в двомісний намет, а також підходить для сну в автомобілі. Матрац також має чудовий гаджет – вбудований ножний насос. Здувши та упакувавши, ви отримаєте легкий матрац з ламінацією TPU, що збільшує його довговічність.
3. Колір: зелений смарагд і електрик.
4. Матеріал: 20D нейлон з TPU (поліуретановий термопластичний еластомер з високою зносостійкістю, високою еластичністю та легкою сформованістю).
5. Розмір в розкладеному вигляді: 1800 x 105 x 5 см, в складеному вигляді: 30 х Ø15 см.
6. Вага: 999 г.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skoda Auto |
| Країна виробник | Чехія |
| Колір | Зелений |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1800 мм |
| Ширина | 1050 мм |
| Висота | 50 мм |
| Вага | 0.999 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 550 ₴






