Елегантний брелок Škoda, виготовлений із якісної шкіри. Оригінал, номер по каталогу - 51405. РІДКІСНИЙ ТОВАР!!!
Особливості:
1. Оригінальний товар Škoda Auto.
2. Спортивний, шикарний брелок з чорної шкіри з внутрішньою салатовою підкладкою, а також металевим карабіном і 2-ма кільцями. Гравіювання SKODA на металевому карабіні.
3. Кільця для ключів діаметром 3 см.
4. Матеріал: шкіра, метал.
5. Розміри: шкіряна петля: 55 х 18 х 2 мм., металевий зажим: 55 х 18 х 7 мм.
6. Вага: 25 г.
!!! АБСОЛЮТНО РІДКІСНА РІЧ З КОЛЕКЦІЇ SKODA !!!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skoda Auto |
| Країна виробник | Чехія |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Унісекс |
| Колір | Чорний |
| Форма | Прямокутна |
| Довжина | 110 мм |
| Ширина | 18 мм |
| Товщина | 6 мм |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Вага | 25 г |
| Стан | Новий |
| Вид брелока | Автомобільний |
| Покриття | Без покриття |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 200 ₴




