Емблема SPORT LINE для автомобілів Škoda (ПРАВОРУЧ). Оригінал, номер по каталогу – 3V0853042AYG9.
Особливості:
1. Оригінальний товар Škoda Auto.
2. Простий монтаж шляхом наклеювання. На логотип попередньо встановлена двостороння міцна клейка стрічка. Підходить тільки для правого боку (сторона пасажира).
3. Колір: чорно-сірий дизайн із сріблястими літерами.
4. Розміри: 133 х 26 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skoda Auto |
| Країна виробник | Чехія |
| Код запчастини | 3V0853042A YG9 |
| Стан | Новий |
| Тип наклейки | На крило |
| Тип наклейки | Декоративна |
| Висота | 26 см |
| Ширина | 133 см |
| Варіант клеєння | Зовнішня |
| Тип транспорту | автомобіль |
| Поверхня наклейки | глянсова |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 250 ₴






