Елегантний брелок Škoda RAPID виготовлений з високо якісного металу. Оригінал, номер по каталогу - MVF28-100. РІДКІСНИЙ ТОВАР!!!
Особливості:
1. Оригінальний товар Škoda Auto.
2. Елегантний брелок з високоякісного металу з лазерним логотипом RAPID.
3. Розширювач кільця забезпечує легке заправлення ключів.
4. Матеріал: метал.
5. Розміри: 71 x 33 x 12 мм.
6. Вага: 30 г.
!!! АБСОЛЮТНО РІДКІСНА РІЧ З КОЛЕКЦІЇ RAPID !!!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skoda Auto |
| Країна виробник | Чехія |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Стать | Унісекс |
| Колір | Сріблястий |
| Форма | Прямокутна |
| Довжина | 71 мм |
| Ширина | 33 мм |
| Товщина | 12 мм |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Вага | 30 г |
| Стан | Новий |
| Вид брелока | Автомобільний |
| Покриття | Без покриття |
Інформація для замовлення
- Ціна: 300 ₴





