Елегантний брелок Škoda KODIAQ виготовлений із якісної шкіри. Оригінал, номер по каталогу - MVF37-851. РІДКІСНИЙ ТОВАР!!!
Особливості:
1. Оригінальний товар Škoda Auto.
2. Спортивний брелок з чорної шкіри з матовим металевим карабіном. На шкірі тиснення KODIAQ.
3. Красиві коричневі декоративні шви з обох сторін.
4. Матеріал: шкіра, метал.
5. Розміри: 140 х 20 мм.
6. Вага: 28 г.
!!! АБСОЛЮТНО РІДКІСНА РІЧ З КОЛЕКЦІЇ KODIAQ !!!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skoda Auto |
| Країна виробник | Чехія |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Унісекс |
| Колір | Чорний |
| Форма | Прямокутна |
| Довжина | 140 мм |
| Ширина | 25 мм |
| Товщина | 2 мм |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Вага | 28 г |
| Стан | Новий |
| Вид брелока | Автомобільний |
| Покриття | Без покриття |
Інформація для замовлення
- Ціна: 999 ₴




