Поясна сумка Škoda FABIA з водонепроникного матеріалу. Оригінал, номер по каталогу - 6VA087314.
Особливості:
1. Оригінальний товар Škoda Auto.
2. Поясна сумка з водонепроникного матеріалу в сучасному кольоровому дизайні сірих відтінків з елементами дизайну зі шкірозамінника.
3. Внутрішній дизайн поясної сумки з підкладкою пропонує 1 велику кишеню на блискавці ззаду, 2 менші кишені спереду.
4. Регульований ремінь.
5. Матеріал: 100% поліестер.
6. Розміри: 36 см х 15 см х 2 см.
7. Вага: 121 г.
Особливості:
1. Оригінальний товар Škoda Auto.
2. Поясна сумка з водонепроникного матеріалу в сучасному кольоровому дизайні сірих відтінків з елементами дизайну зі шкірозамінника.
3. Внутрішній дизайн поясної сумки з підкладкою пропонує 1 велику кишеню на блискавці ззаду, 2 менші кишені спереду.
4. Регульований ремінь.
5. Матеріал: 100% поліестер.
6. Розміри: 36 см х 15 см х 2 см.
7. Вага: 121 г.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skoda Auto |
| Країна виробник | Чехія |
| Матеріал | Поліестер |
| Кількість відділень | 3 |
| Стать | Унісекс |
| Колір | Сірий |
| Довжина | 36 см |
| Висота | 15 см |
| Товщина | 2 см |
| Вага | 121 г |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для повсякденного носіння |
| Підкладка | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 400 ₴






