Елегантний сірий брелок Škoda Superb III, виготовлений із якісної шкіри. Оригінал, номер по каталогу - 3V0087011. РІДКІСНИЙ ТОВАР з колекції GENUINE Superb III.
Особливості:
1. Оригінальний товар Škoda Auto.
2. Має тиснення з геометричним візерунком і прикрашена маленькою трикутною металевою табличкою з 3D логотипом Superb.
3. Кільце для ключів має металеву застібку та упаковано в чорну коробку з написом Superb сріблястим кольором у нижньому правому куті.
4. Матеріал: шкіра, поліестер, метал.
5. Розміри: 12,8 х 1,9 х 0,6 см.
6. Вага: 0,1 кг.
!!! АБСОЛЮТНО РІДКІСНА РІЧ З КОЛЕКЦІЇ SUPERB ІІІ 2015 !!!
Особливості:
1. Оригінальний товар Škoda Auto.
2. Має тиснення з геометричним візерунком і прикрашена маленькою трикутною металевою табличкою з 3D логотипом Superb.
3. Кільце для ключів має металеву застібку та упаковано в чорну коробку з написом Superb сріблястим кольором у нижньому правому куті.
4. Матеріал: шкіра, поліестер, метал.
5. Розміри: 12,8 х 1,9 х 0,6 см.
6. Вага: 0,1 кг.
!!! АБСОЛЮТНО РІДКІСНА РІЧ З КОЛЕКЦІЇ SUPERB ІІІ 2015 !!!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skoda Auto |
| Країна виробник | Чехія |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Унісекс |
| Колір | Сірий |
| Форма | Прямокутна |
| Довжина | 13 мм |
| Ширина | 2 мм |
| Товщина | 0.6 мм |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Вага | 0.1 г |
| Стан | Новий |
| Вид брелока | Автомобільний |
| Покриття | Без покриття |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 200 ₴






