
Крючок Top Tether для спинки задних сидений Skoda.
280 ₴
- Готово до відправки
- Код: 57A867785A 9B9
+380 (97) 323-24-44
- +380 (93) 950-09-99
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пластиковий гачок багажника Top Tether призначений для спинки задніх сидінь автомобілів Škoda. Оригінал, номер по каталогу - 57A867785A 9B9.
Особливості:
1. Оригінальний товар Škoda Auto.
2. Призначений для автомобілів Škoda з 2011 року на спинці задніх сидінь.
3. Використовується для підвішування покупок або дрібного багажу.
4. Кріплення на спинках задніх сидінь є не у всіх автомобілях Škoda, тому перед покупкою перевірте, чи є воно у вашій машині (див. останнє фото).
5. Розміри: 70 x 37 x 54 мм.
6. Вміст упаковки: 1 шт.
Призначено для автомобілів Škoda (потрібна перевірка):
Skoda Fabia III +FL
Skoda Octavia II + FL
Skoda Octavia III + FL
Škoda Octavia IV
Skoda Citigo + FL
Skoda Yeti + FL
Skoda Rapid + FL
Skoda Rapid Spaceback + FL
Skoda Kodiaq
Skoda Karoq
Skoda Scala
Skoda Каміq
Особливості:
1. Оригінальний товар Škoda Auto.
2. Призначений для автомобілів Škoda з 2011 року на спинці задніх сидінь.
3. Використовується для підвішування покупок або дрібного багажу.
4. Кріплення на спинках задніх сидінь є не у всіх автомобілях Škoda, тому перед покупкою перевірте, чи є воно у вашій машині (див. останнє фото).
5. Розміри: 70 x 37 x 54 мм.
6. Вміст упаковки: 1 шт.
Призначено для автомобілів Škoda (потрібна перевірка):
Skoda Fabia III +FL
Skoda Octavia II + FL
Skoda Octavia III + FL
Škoda Octavia IV
Skoda Citigo + FL
Skoda Yeti + FL
Skoda Rapid + FL
Skoda Rapid Spaceback + FL
Skoda Kodiaq
Skoda Karoq
Skoda Scala
Skoda Каміq
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Skoda |
| Сумісність з моделлю | Scala, Rapid, Fabia, Octavia, Karoq, Yeti, Kodiaq |
| Тип аксесуара | Крючок |
| Матеріал | Пластик |
| Кількість відділень | 1 |
| Країна виробник | Чехія |
| Виробник | Skoda Auto |
| Довжина | 50 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Висота | 100 мм |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Модель | Octavia |
| Марка | Skoda |
Інформація для замовлення
- Ціна: 280 ₴










